Artykuł sponsorowany

5 zalet zakupów w lumpeksach

5 zalet zakupów w lumpeksach

Kupowanie w lumpeksach już od kilku lat przestało być powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie, chętnie chwalimy się między sobą, co udało nam się złowić i w jakiej cenie. Mało tego, wiele osób wybiera się na łowy wspólnie. Ciucholandy mają zdecydowanie wielu fanów i to w różnym wieku, a każdy znajdzie tam szeroki wybór odzieży dla siebie. Za co jeszcze kochamy second hand’y? Poznaj 5 ich największych zalet!

Jest taniej

Największą zaletą second-handów jest to, że ubrania tam są tanie. Za kwotę, którą wydalibyśmy w sieciówce, możemy kupić kilka ubrań. Czasami ceny za nie są kilkukrotnie niższe. Często możemy znaleźć perełki nawet za kilka złotych. Kupowanie w lumpeksach to także świetny pomysł, jeśli szukamy elementów do stworzenia przebrania.

Znajdziesz tam oryginalne ubrania

Chociaż sklepy w galeriach handlowych mają inne nazwy, proponują nam bardzo podobne ubrania. Są one zgodne z aktualnymi trendami, a więc kupując w nich, pod względem stylu nie wyróżniamy się w tłumie. Natomiast w lumpeksie możemy znaleźć ubrania, które są wyjątkowe i trudno znaleźć drugą taką samą sztukę. Co więcej, są to ubrania z różnych dekad.  

Lumpeksy są ekologiczne

Kupowanie w lumpeksach przynosi korzyści nie tylko Tobie, ale i naszej planecie. Zamiast kupować nowe ubrania ze znanych sklepów, dajesz drugie życie tym, które normalnie trafiłyby do kosza. Generujemy więc mniej śmieci, a im więcej osób będzie korzystało z tego typu sklepów zamiast sieciówek, tym lepiej. Nie będziemy w ten sposób napędzać branży odzieżowej,  która niestety jest szkodliwa dla środowiska.

Szeroki wybór odzieży

Lumpeksy oferują nam naprawdę szeroki asortyment. Znajdziemy tam ubrania dla dzieci, , kobiet i mężczyzn. Możemy przebierać w stylach, rozmiarach, czy częściach odzieży. W sklepach stacjonarnych może to niestety zając trochę czasu. Dlatego warto korzystać ze stron takich jak lumpeks online SecondStore, gdzie wszystkie ubrania są podpięte pod daną kategorię. Dzięki temu zakupy są szybsze i łatwiejsze!

Ubrania są lepszej jakości

Ostatnią zaletą jest to, że ubrania w ciucholandach są lepszej jakości. Często znajdziemy tam markową odzież używaną, która jest wykonana z dobrych i naturalnym materiałów. Dzięki temu posłuży nam znacznie dłużej niż odzież z sieciówek wykonana z poliestru i słabej jakości tkanin.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy