Materiał Partnera

Pielęgnacja twarzy w salonie kosmetycznym. Przegląd ciekawych kuracji 

Pielęgnacja twarzy w salonie kosmetycznym. Przegląd ciekawych kuracji 

Zdrowa i zadbana skóra twarzy to podstawa do dobrego samopoczucia i zwiększenia swojej atrakcyjności. Dzięki szerokiej dostępności rozwiązań jesteśmy w stanie znacząco wpłynąć na stan naszej cery. Salony kosmetyczne oferują szeroki wybór zabiegów oraz kuracji pielęgnacyjnych twarzy, które dają efekty i poprawiają kondycję naszej skóry. Jakie są najciekawsze zabiegi i na co warto zwrócić uwagę? 

Mikrodermabrazja 

Ciekawym zabiegiem dostępnym w wielu salonach kosmetycznych, jest zabieg mikrodermabrazji. Polega on na mechanicznym usunięciu warstwy rogowej naskórka. Jest to innowacyjna alternatywa dla zabiegów z wykorzystaniem peelingów chemicznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Mikrodermabrazja jest wskazana dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, zmarszczkami oraz szorstką skórą. Mikrodermabrazja zauważalnie odmładza skórę oraz koryguje zmarszczki. Co więcej, wykonanie serii zabiegu w odpowiednim odstępie czasu, gwarantuje zauważalne efekty oraz znacząco oczyści skórę twarzy. Instytut Urody Casolla w Poznaniu oferuje szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, w tym wykonanie mikrodermabrazji. Doświadczonymi pracownicy zadbają o nasze bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie kuracji. 

Masaż twarzy 

Masaż to technika pielęgnacyjno-relaksacyjna wykorzystywana od lat. Masaż twarzy, szyi i dekoltu to ciekawe oraz uniwersalne rozwiązanie. Regularnie wykonywane masaże mają działanie profilaktyczne i wpływa na powstawanie zmarszczek. Co więcej, masaż usuwa złuszczające się warstwy naskórka oraz pobudza skórę. Jest to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, która zapewnia kompleksowe działanie. Dodatkowo istnieje wiele technik masażu, dzięki czemu możemy dobrać zabieg odpowiedni dla nas. 

Usuwanie przebarwień 

Jeżeli na naszej skórze pojawiają się przebarwienia, wtedy warto rozważyć ich usunięcie. Przebarwienia pojawiają się wskutek braku lub zaniku melaniny. W salonie kosmetycznym możemy skorzystać z zabiegu usuwania przebarwień metodą laserową. Jest to zabieg bezpieczny i może poprawić nasz komfort. Co więcej, profesjonalne salony kosmetyczne, oferują również kompleksowe kuracje przygotowujące skórę do zabiegu i jej odpowiednią pielęgnację. 

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy