Artykuł sponsorowany

Uniwersalne akcesoria - srebrna biżuteria na każdą okazję

Uniwersalne akcesoria - srebrna biżuteria na każdą okazję

Nie jest przesadą stwierdzenie, że srebrna biżuteria pasuje niemal na każdą okazję. Można nią obdarować wybrankę podczas miłej randki, podarować ukochanej mamie lub siostrze, a także dać jako prezent w ramach imprezy okolicznościowej, np. na urodziny koleżanki z pracy. Jak wygląda dobór srebrnej biżuterii do typu urody? Kiedy jednak warto się zdecydować na złote pierścionki, naszyjniki, bransoletki?

Srebrna biżuteria a typ urody

Obdarowując bliską osobę srebrną biżuterią, warto mieć na uwadze, czy błyskotki w takim kolorze pasują do jej typu urody. O ile srebro jest świetnym prezentem na każdą okazję, o tyle nie pasuje każdej pani.

Pierwszy krok – wyróżnimy dwa typy kobiecej urody: ciepły i zimny. Skóra ciepła wydaje się nieco żółta, brzoskwiniowa. Najczęściej mają ją szatynki o niebieskich, szarych i zielonych oczach, a także naturalne blondynki. Takie kobiety zazwyczaj łatwo i bezproblemowo się opalają – podczas kontaktu ze słońcem ich skóra zyskuje ładny, estetyczny, brązowy odcień.

Inny typ urody to zimno. Charakteryzuje się on innym odcieniem cery i skóry – ma ona oliwkowe lub nieco różowe zabarwienie. Włosy takich pań są zazwyczaj ciemne, platynowe lub popielate (tzw. szare myszki). Kobiety o zimnym typie urody mają jasną skórę i włosy. Ich uroda nawiązuje nieco do egzotycznych, śródziemnomorskich, południowych rejonów.

Jak typ urody koreluje z biżuterią? Złote bransoletki, pierścionki, kolie i naszyjniki pasują do ciepłego typu urody. Srebrna biżuteria natomiast pięknie prezentuje się u pań o zimnym typie urody. Warto pamiętać o tych zasadach przy wyborze błyskotek dla bliskiej osoby.

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Większość kobiet kocha biżuterię – to fakt. Srebro jest nieco bardziej przystępne cenowo. Każdy powinien móc sobie na nie pozwolić. Prawdziwe złoto wymaga większych nakładów finansowych. Srebrna biżuteria jest uniwersalna. Praktycznie nie ma okazji, do jakiej by nie pasowała. Można podarować ją najbliższej osobie z okazji urodzin, świąt, rocznicy związku. Kobiety kochają powiększać swoją kolekcję świecidełek.

Salon jubilerski AuAg ze Stargardu to miejsce, w którym można odnaleźć piękną biżuterię srebrną, złotą, a także zegarki. Panowie zainteresowani obdarowaniem najbliższych pań mogą udać się tu bez wahania.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy